Kasia Świerczek

Agile Coach/ Scrum Master/ Trainer Emotional inteligence Personal effectiveness Agile Scrum Team Building Leadership

Jestem entuzjastką zdroworozsądkowego (agile-owego) podejścia do życia. 

Zasady Agile staram się stosować wszędzie tam, gdzie widzę, że mogą przynieść korzyści. Na co dzień wspieram organizację w budowaniu środowiska, w którym Agile przynosi największe rezultaty; opartego na zaufaniu i szczerości.

Pomagam zespołom w dążeniu do wysokiego poziomu samoorganizacji, efektywności i satysfakcji, a stronie biznesowej definiować zakres pracy, który przyniesie największe korzyści. Moje działania obejmują nie tylko działy IT, ale także HR, administrację, działy szkoleniowe. Miałam przyjemność pokazywać też dzieciom w szkole, w jaki sposób stosowanie praktyk Agile może dać im więcej wolnego czasu. Nieustannie szukam inspiracji i poszerzam zakres technik i metod jakimi pracuję.

Prowadzenie szkoleń czy warsztatów traktuję jako przygodę, która zawsze dostarcza mi wiele radości i nauki.

Wiedzę przekazuję w sposób warsztatowy, stawiający na dużą interakcję z ludźmi. Uczestnicy szkoleń to dla mnie osoby, które nie tylko korzystają z mojej wiedzy, ale są inspiracją dla mnie i dla innych uczestników szkolenia. Jeśli tylko mogę staram się dawać ludziom przestrzeń do wykorzystywania ich talentów i doświadczeń w trakcie szkolenia.

W mojej pracy szczególnie cenię zaufanie i szczerość. Budowanie relacji i szacunek dla drugiego człowieka to rzeczy, które są dla mnie bardzo ważne.
Prywatnie – żona i mama dwóch cudownych córek.